Logo Entegratör’den e-Arşiv Raporunu GİB’e ileten ilk firma Erden Bilgisayar Oldu!

e-Arşiv Entegratörü olarak iznini alan LOGO hız kesmiyor!

e-Arşiv Entegratörü olarak tercihini Logo’dan yana kullanan Erden Bilgisayar, Logo e-Arşiv Hizmeti'nden yararlanmaya başlayan ilk firma oldu. Böylelikle, Logo'nun geniş kapsamlı bilgi birikimi, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve geniş Logo ekosistemi ile e-Arşiv platformuna dahil oldu; tüm hazırlıklarını tamamlayarak Logo Entegratör’ünden e-Arşiv Raporu’nu GİB’e başarıyla iletti.

 

 

ERP Sistemine Tam Entegre, Pratik ve Kullanımı Kolay, Maliyet Avantajlı

‘‘Uzun zamandır Logo çözümlerini kullanıyorduk, bu nedenle e-Arşiv Entegratörü olarak da yolumuza Logo ile devam etmeye karar verdik. Mevcut ERP sistemimize tam entegrasyon sağlaması bizim en büyük avantajımız oldu.

e-Arşiv Hizmeti’ne başarılı bir şekilde geçiş yaptık ve sistemimizi canlıya geçirdik. Çok kısa bir süre içerisinde de verimli çalışabilir hale geldik. Artık faturalarımız müşteriye doğru bir şekilde ve direkt ulaşabiliyor, mutabakatlarında hata olması riskimiz yok. Bunun sonucunda da tahsilatlarımızı daha hızlı gerçekleştirebiliyoruz.

e-Arşiv Uygulaması ile fatura süreçlerimizi elektronik ortama taşıdığımızdan kağıt fatura baskı ve gönderim maliyetlerimizi ortadan kaldırarak ciddi oranda tasarruf elde ettik. Çok sayıda fatura gönderen ve çoğunlukla hizmet faturası kesen firmalar için oldukça ideal ve verimli bir sistem olduğunu düşünüyorum.’’ 

AYTAÇ ERDEN, Erden Bilgisayar

 

Logo e-Arşiv uygulaması ile süreçler daha güvenli, daha hızlı ve daha tasarruflu...

e-Dönüşüm’ün Türkiye'de de kapsamlı olarak hayata geçirilmesi için süreçteki yerini alan Logo, e-Devlet ürünlerinin en yenisi e-Arşiv ile de kullanıcılarına güvenli hizmet sunmaya devam ediyor.